2. kolo českého poháru v běhu na 100 metrů s překážkami Ostrava 26.5.2018

                                                   Samuel 14. místo

                         Okresní kolo PS dorostenců 20.5.2018 Český Těšín

                                                Dorostenci 3. místo
                                                   Dorostenky 4. místo

                   Okresní kolo celostátní hry Plamen Český Těšín 19.5.2018

                                   Mladší žáci 1. místo
                                            Starší žáci 3. místo

                                 Domácí soutěž 12.5.2018 Těrlicko Hradiště

                                                          Mladší žáci 1. místo 
                                                         Starší žáci 1. místo 
                                                         Kategorie dorostenců 1. místo

                  1. kolo českého poháru v běhu na 100 metrů s překážkama 2018

                                                   Samuel 14. místo, Daniel 51. místoSofie 50. , Karolína 58.

                                              M.L.O.K. Orlová Město 2018

                                                     Mladší žáci 1. a 2. místoStarší žáci 1. místo

              Plnění zkoušek odbornosti 14.4.2018 - Těrlicko Hradiště

                      Daniel - novým cvičitelem
                        ostatní úspěšné složení zkoušek - preventista junior, preventista a strojník

                           Petřvald - 7.4.2018 - železný hasič dorostu

                                          Mladší dorostenci 7., 9. a 13. místo
                                                         Starší dorostenci 13. a 14. místo

                                Jablonecká hala dorostu 8.4.2018

                                           Mladší dorostenky - Marie 36. místo
                              Střední dorostenky - Soffie 23., Karolina 83. a Klára 90. místo
                                  Střední dorostenci Samuel 13. místo, Daniel 82. místo

                                       Fryčovický braňák 7.4.2018

                                                      Mlaší žáci 7. a 10. místo
                                                        Starší žáci 4., 7. a 25. místo

                            Horní Datyně - 3. kolo ostravské ligy 2018

                                                 mladší - 4. místo
                                                       starší mix 13 místo

Jablonec nad Nisou - 2 . kolo českého halového poháru v běhu na 60 metrů s překážkami

Starší žáci - Samuel 13., Daniel 21. místo
Starší žákyně - Soff 27., Maruška 31., Gába 67., Karolina 96., Lucie 105. místo

        Ostrava - 1. kolo čekého poháru v běhu na 60m s překážkami 2018

                 Mladší žáci 20., 59. a 85. místo
                    Mladší žákyně 43., 46. a 51. místo
                         Starší žáci Samuel Mrózek - 8. místo pak 119. a 138. místo
                            Starší žákyně Sofie Issiridirová - 15. místo, ostatní 39.,42.,51.,98., 135. a 164 místo

                                                    Raškovice 2018 

                                                                     Přípravka 2.místo,
                                                                   nejmladší žáci 2.místo
                                                                     mladší žáci 2.místo,
                                                                      starší žáci 2.místo,
                                                                       dorostenky 2.místo

                   Lednový víkend se Starým Lískovcem v Brně. 2018

                                                                Mladší 5 místo,
                                                             starší 1. a 9. místo,
                                                             dorostenky 1.místo, 
                                                             dorostenci 9. místo,
                                                      smíšená přípravka 4. místo

                                  Michálkovická uzlovačka 2018

                                                     mladší 5 místo, 
                                                      starší 5 a 17 místo.

                                                      Hala Třebíč 2018

                                                                       Starší 1.místo, čas 49.09

                                     Halové Jaworzno 3.místo 2018

                                               Hala Praha 2018

                                                            běh na 60m s překážkami

                                                Hala Bohumín 2018

                                                               Mladší 1.místo, Starší 2.místo

                            Přípravný závod před ZPV Vratimov 2017

                            Podzimní kolo hry Plamen - Orlová 2017

                                            ZPV mladší 2.místo
                                               ZPV starší 5. místo
                                                   ZPV dorostenci 4. místo
                                                      ZPV dorostenky 4. místo

                              4.kolo MLOKu Bohumín Kopytov 2017

                                                 Mladší 1. místo
                                                    Starší 2. a 3. místo

             1. noční v okrese Karviná pro MH - Těrlicko Hradiště 2017

                                         Mladší 3. místo
                                            Starší 1. místo
                                                Dorost 1. a 4. místo

                         Deštivý Chotěbuz - 3 kolo M.L.O.K. 2017

                                               Mladší 1. místo,
                                                Starší 2. místo

  Celkové výsledky X-flame poháru v běhu na 100 metrů s překážkami 2017

                      Mladší: Sofia - 2. místo, Renáta 4. místo, Kristýna 7. místo
                      Starší: Markéta - 4. místo
                      Mladší: Samuel - 1. místo, Daniel - 2. místo

                        Finále X-flame poháru Moravský Beroun 2017

                                 Mladší dorostenky - 5., 13. a 16. místo
                                    Starší dorostenka - 6. místo
                                      Mladší dorostenci - 2. a 3. místo

                                Pohárová soutěž Horní Suchá 2017

                                                 Mladší žáci - 1. místo
                                                 Starší žáci - 2. místo

                                            Dolí Lištná - noční 2017

                                                                Muži - 4. místo
                                                                Ženy - 7. místo

                                           2.kolo M.L.O.K. - Vrbice 2017

                                                               Mladší žáci - 1. místo
                                                              Starší žáci - 4. místo

                                                       PÚ Lubno 2017

                                                                                   5.místo

                                      Pohár X-flame Choltice 2017

                                                          Mladší dorky - 4,14,17
                                                         Starší dorka - 9
                                                        Mladší dorci - 3,4

                                            Globus Cup Opava 2017

                                                                         60m s překážkami

                                            Karviná Hranice 2017

                                                            starší 2. místo, mladší 5. místo

                                             Bohumín Záblat 2017

                                        starší 1. místo, mladší 3. místo a přípravka 1. místo

                                             Petrovice Závada 2017

                                                           mladší 10. místo, starší 4. místo

                                           Noční Vyšní Lhoty 2017

                                                                             12. místo

                                                  Havířov 2017

                                                              mladší 1. místo, starší 2. místo

                                            Petřvald - M.L.O.K. 2017

                                                            starší 1. místo, mladší 2. místo

                                                  Místek Bahno 2017

                                                               starší 5. místo, mladší 6. místo

                                                Dolní Tošanovice 2017

                                                                    ženy 6. místo, muži 9. místo

                       Bludov - závod seriálu Xflame 100 m s překážkama 2017

                         O zubatou žábu - Bruntál - 60m s překážkama 2017

                                                                             Daniel - 2. místo 

                                                                             Kristýna - 10.místo                                                                                    

                                                                             Renáta - 11. místo

                                                                          

                                                                        

                      Frenštát pod Radhoštěm - pohár krajského starosty 2017

                                                     Horní Bludovice 2017

                                                                                   ženy 1.místo, 

                                                                                   muži 4.místo

                                             Slovensko 2017

                           Sofia a Kristýna s týmem Raškovic na soutěži Spišský hasičský den

                                                                 Orlová-město 2017

                                           Jablonec 100m 2017

                                                           Jablonecká hala muži, ženy a dorost

                                            Vernisáž Moniky Ociepkové 2017

                                                     Fryčovice 2017

                                                                          Fryčovický branný závod

                                                                           Vojta 2. místo

                                                                          Adéla 4. místo
                                                                    Starší žáci 2. místo
                                                                   Mladší žáci 12. místo
                                                                          Adéla 4. místo
                                                                    Starší žáci 2. místo
                                                                   Mladší žáci 12. místo

                                                  TFA Dolní Lutyně 2017

                                                                    Sofia 1. místo v dívkách 

                                                                 Samuel 4. místo v chlapcích

                                                   Jablonec 60m 2017

                                                            Děvčata 51.,54.,101.,142.,151. místo

                                                                      Chlapci 105. a 144. místo

                                                    Petrovice 2017

                                                                              Starší 3. a 7. místo
                                                                                Mladší 6. místo

                                                Plnění zkoušek odborností 2017

                                                       Poruba+odborky 2017

                                                                          1. kolo seriálu M.L.O.K.
                                                                                 Mladší 4. místo
                                                                                   Starší 3. místo
                                                                                   Starší 3. místo

                                           Závod v požárnické zručnosti Pstruží 2017

                                                                        Starší žáci 7. místo

                                                                           Dorost 7. místo

                          Závody ve sjezdovém lyžování. O pohár mikroregionu.2017

                                                              Vilík 4., Matyáš 5. a Natálka 4. místo

                 Neoficiální halové mistrovství čech,moravy, slezska a Slovenska 2017

                                                                            Mladší žáci 21. místo
                                                                               Starší žáci 3. místo

                                                                               Starší žáci 3. místo

                   Nová halová soutěž o Raškovického rašáka - 11.2.2017

                                                            Mladší žáci 5. místo                                                         

                                                      Starší žáci 4. a 11. místo
                                                           Dorost kluci 8. místo
                                                     Dorost smíšený 1. a 3. místo

                                                           Dorost kluci 8. místo
                                                     Dorost smíšený 1. a 3. místo

                                    Celorepubliková halová soutěž Brno 2017

                                                       starší žáci 4. a 21. místo a dorost 6. a 7. místo

                          Zakončení sezóny s OSH na bazéně v Bohumíně 2016

                                                           Karviná 2016

                                       mikulášské uzlování - mladší 1.místo, starší 2.místo, jednotlivci 3. a 4. místo

 Finále českého halového poháru v běhu na 60 metrů s překážkami Ostrava.2016


          Český halový pohár v běhu na 60 metrů s překážkami Praha.2016


                                        Halová pohárová soutěž Bohumín 2016

                                                                                     Starší žáci 2.místo

                          Vyhlášení výsledků seriálu MLOK - celkově 3. místo 2016

                                                  Podzimní část okresního kola celorepublikové hry PLAMEN
                                                                               - mladší - 3. místo
                                                                                - starší - 3. místo
                                                                                - dorostenci - 1. místo

                                                                               - mladší - 3. místo
                                                                                - starší - 3. místo
                                                                                - dorostenci - 1. místo

                                                 Havířov 1. 10. 2016

                                                                            Mladší hasiči 1.místo

                                                                                    4. a 10. místo

          Bohumín - Kopytov a to jako předposlední kolo seriálu MLOK.2016

                                                                      Mladší žáci 8.místo

                                    straší odváží další cenný kov za 3.místo a "B tým" 11.místo.


                      Neděle 11.9.2016 závod ve Vrbici 11.kolo Mloka

                                                                      Mladší 2. a 13. místo  

                                                                        Starší 2. a 4. místo

                                                                                

                                   10.9.2016 závod v Rychvaldě součást MLOKU.

                                                                                 Mladší 5.místo

                                                                               Starší 7. a 13. místo